Pracownia językowa

Artykuł z gazetki zawierającej ofertę jubileuszową firmy MENTOR - SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Były życzenia, podziękowania, nagrody nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Dzień Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Część artystyczną przygotowało szkolne koło teatralne "Marzenie".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017.

Od tego roku szkolnego w naszej placówce obowiązuje dziennik elektroniczny.

Rok szkolny 2016/17
BĄDŹMY BEZPIECZNI - VI edycja konkursu

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach odbyła się VI Edycja Powiatowego Konkursu "Bądźmy Bezpieczni". Organizatorem przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Mońkach przy współudziale i pomocy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach, Pogotowia Ratunkowego w Mońkach, Nadleśnictwa Knyszyn w Mońkach oraz KRUSu.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas V szkół podstawowych, a jego myślą przewodnią jest przygotowanie dzieci do bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji.

SP 2 reprezentowała drużyna w składzie:

Zuzanna Puchalska, Artur Szaciłowski i Szymon Balcewicz. Zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Goniądzu.

Więcej zdjęć można obejrzeć na portalu http://e-monki.pl Zdjęcia dzięki uprzejmości e-monki.

Między zabawą a zdrowiem

06.05.2016 r. w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty pod hasłem "Między zabawą, a zdrowiem", w których udział wzięła kl.III c. Uczniowie poznali zasady zdrowego żywienia, mieli możliwość budowania piramidy zdrowia i aktywności fizycznej. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu "Zdrowe kieszonkowe".

Dzień Ziemi w "małej" szkole

22 kwietnia odbył się apel z okazji "Dnia Ziemi". Przedstawienie przygotowali uczniowie z klasy II b pod kierunkiem p. Krystyny Kolendo.

Dzień Ziemi

22 kwietnia 2016 r. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi odbył się apel dla uczniów klas IV-VI. Klasa V b pod kierunkiem Pani Elżbiety Kuklo-Bogdan i Pani Elżbiety Skibickiej przedstawiła krótką inscenizację.