Klasa IIIc- wychowawczyni p. Małgorzata Zajkowska

                    

W PARKU LINOWYM
BAWIMY SIĘ W TEATR

Przez dwa tygodnie przygotowywaliśmy przedstawienie przyrodnicze o ochronie środowiska. Reżyserem był Kuba, za stroje i rekwizyty odpowiedzialna była Karolina, a tekst piosenki i melodię do niej wymyśliła Zuzia. Bawiliśmy się świetnie. Efekt końcowy zobaczyli uczniowie z klasy pierwszej, osoby ze świetlicy i rodzice.

 

 

WYCIECZKA

Dn. 15 marca jeździliśmy do Białegostoku na przedstawienie pt. "Baśnie Polskie", w wykonaniu aktorów z Wrocławia. Później odwiedziliśmy muzeum przyrodnicze w Instytucie Biologii. Wycieczka była udana.

DZIEŃ KOBIET

Dnia 8 marca nasza klasa przygotowała apel. Śpiewaliśmy piosenki a chłopcy mówili wiersze. Na koniec rozdaliśmy laurki. Na drugi dzień przedstawialiśmy zaproszonym gościom.

   
BAL KARNAWAŁOWY

22 stycznia wspólnie bawiliśmy się na balu karnawałowym. Dzieci były pomysłowo przebrane. Przy muzyce i słodkim poczęstunku czas zabawy minął szybko i przyjemnie.

 

 

 

KLASOWA WIGILIA

22 grudnia obchodziliśmy klasową wigilię. Dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy. Po słodkim poczęstunku poszliśmy obejrzeć jasełka.

KLASOWE ANDRZEJKI 2015 R.

 

WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU

21 listopada w Białostockim Teatrze Lalek obejrzeliśmy ciekawe przedstawienie "Cudowna Lampa Aladyna". Następnie braliśmy udział w zabawie mikołajkowej, w której poznaliśmy pomieszczenia teatru i spotkaliśmy się ze Św. Mikołajem. Na koniec zwiedziliśmy magazyn rekwizytów teatralnych. Wyjazd był bardzo udany, pełen wrażeń.

WIZYTY W NADLEŚNICTWIE KNYSZYN

Dnia 30 września i 29 października byliśmy w Nadleśnictwie Knyszyn w Mońkach. Poznaliśmy pracę leśniczych. Rozpoznawaliśmy drzewa w lesie. Bawiliśmy się w różne zabawy. Braliśmy udział w konkursie wiedzy o lesie. Zwycięzcami konkursu zostali: Jakub P. i Jarosław Z. Wizyty były wartościowe pod względem edukacyjnym. Byliśmy szczęśliwi.

 
   
Połączenie klas Ic i I e

Z początkiem roku szkolnego 2015/2016 z klasy Ic i Ie utworzono jedną klasę. Zdjęcia i anonsy z klasy Ie można zobaczyć tu: http://sp2monki.witrynaszkolna.pl/strona=klasa_1e_2014

Rok szkolny 2015/2016
Andrzejki

Dnia 27 listopada mieliśmy klasowe andrzejki. Wspólnie wróżyliśmy, tańczyliśmy się przy muzyce i jedliśmy ulubione smakołyki przy suto zastawionym stole. Na koniec dziękowaliśmy sobie nawzajem i rodzicom za wspaniałą zabawę.

 

BAL KARNAWAŁOWY

 

FIKOLAND

Spotkanie Wigilijne

19 grudnia 2014 r. nasza klasa zaprosiła II a na spotkanie wigilijne. Śpiewaliśmy kolędy, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy życzenia. Każdy poczuł świąteczny nastrój.

   
   
MIKOŁAJKI

ANDRZEJKI

 

 

DZIEŃ MISIA

ŚLUBOWANIE

 

KLASA 1C ROK SZKOLNY 2014/2015

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )