Grono pedagogiczne w roku szk. 2017/2018

Biblioteka

mgr Michał Jaworowski, mgr Anna Radzajewska

Biologia

mgr Elżbieta Skibicka

Chemia

mgr Izabela Sobczyk

Fizyka

mgr Anna Perkowska

Geografia

mgr Barbara Sajkowska

Historia i społeczeństwo

mgr Michał Jaworowski, mgr Paweł Gulewicz

Informatyka

mgr Bogusława Kalinowska,  mgr Anna Porębska

Język angielski

mgr Paweł Gulewicz, mgr Joanna Kulikowska, mgr Marta Pisanko, mgr Joanna Słowikowska

Język francuski

mgr Joanna Wasilewska

Język polski

mgr Alicja Anszczak, mgr Aneta Kirejczyk, mgr Katarzyna Oszczapińska, mgr Marzena Palecka

Język rosyjski

mgr Katarzyna Jankowska

Kształcenie zintegrowane

mgr Barbara Adamczyk, mgr Grażyna Buńkowska, mgr Beata Dzierżanowska (nauczyciel wspomagający), mgr Bogusława Kalinowska, mgr Krystyna Kolendo, mgr Bożena Łosiewicz,  mgr Marta Waśkiewicz (nauczyciel wspomagający), mgr Halina Wojtach, mgr Małgorzata Zajkowska ,mgr Izabela Zajko-Korniluk, mgr Bożena Żak

Logopeda

mgr Dorota Filewicz, mgr Anna Szydłowska, mgr Urszula Woźniewska

Matematyka

mgr Małgorzata Dmitruk, mgr Elżbieta Kuklo-Bogdan, mgr Anna Porębska

Muzyka

mgr Elżbieta Grygo

Nauczyciel wspomagający

mgr Katarzyna Szeszko, mgr Alicja Kamińska

Pedagog szkolny
mgr Beata Jóźwiak
Plastyka

mgr Elżbieta Grygo, mgr Anna Porębska

Przyroda

mgr Izabela Sobczyk, mgr Elżbieta Skibicka

Psycholog szkolny

mgr Magda Obuchowska

Religia

mgr Helena Radomska, mgr S. Halina Wojtkiewicz

Świetlica

mgr Katarzyna Jankowska, mgr Ewa Kulesza, mgr Janina Lisiewicz, mgr Bożena Magnuszewska, mgr Agata Sienkiewicz, mgr Katarzyna Wróbel

Technika

mgr Marta Pisanko 

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Elżbieta Kuklo - Bogdan

Wychowanie fizyczne

mgr Andrzej Anszczak, mgr Karol Czubkowski, mgr Stanisław Filewicz, mgr Dariusz Jaworowski, mgr Magdalena Osicka, mgr Jolanta Rafało, mgr Elżbieta Smółko, mgr Zbigniew Stypułkowski, mgr Tomasz Zdański

Wychowawcy w roku szkolnym 2017/2018

I a - Barbara Adamczyk

I b - Krystyna Kolendo

I c – Małgorzata Zajkowska

II a –  Bogusława Kalinowska

II b – Grażyna Buńkowska

III a – Izabela Zajko - Korniluk

III b – Bożena Żak

III c – Halina Wojtach

III d – Bożena Łosiewicz

IV a – Michał Jaworowski

IV b – Elżbieta Grygo

IV c – Anna Porębska

IV d – Aneta Kirejczyk

V a – Stanisław Filewicz

V b – Elżbieta Smółko

V c – Izabela Sobczyk

VI a – Jolanta Rafało

VI b – Joanna Kulikowska

VII a – Paweł Gulewicz

VII b – Elżbieta Kuklo - Bogdan

VII c – Marta Pisanko

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )