Publikacje nauczycieli

W ramach awansu zawodowego nauczyciele zobowiązani są do publikacji materiałów edukacyjnych, dydaktycznych i wychowawczych.
Jak napisać plan rozwoju zawodowego? - J. Słowikowska
     W pierwszym artykule zamieściłam swój plan rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego. Wielu nauczycieli jeszcze nie wie, w jaki sposób sporządzić plan rozwoju. Publikując tenże plan postanowiłam pomóc im w tej czynności i udostępniłam swój przykład, aby innym było łatwiej zaplanować swoje działania podczas stażu.
opis dokumentutypdata
Plan rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.doc30-06-2011[ Pobierz ]
66 kB
Jak pomóc dziecku w nauce języka angielskiego

         Oddając w Państwa ręce poniższy artykuł chciałabym zachęcić Państwa do współpracy. Państwa zainteresowanie i pomoc umożliwia dzieciom przyjemną i efektywną naukę języka angielskiego. Państwa zaangażowanie i dostrzeganie nawet najmniejszych sukcesów w nauce Waszych dzieci jest dla nich najsilniejszym impulsem i dopingiem do dalszych wysiłków i pracy. Zdaję sobie sprawę, iż nie każdy z Państwa zna język angielski. Istnieją jednak pewne wskazówki, dzięki którym Państwo jako rodzice – nauczyciele odniesiecie pewny sukces. 

 

Marta Pisanko 

 

opis dokumentutypdata

Zachęcam do zapoznania się z różnymi pomysłami i wybrania tych, które Państwu najbardziej odpowiadają. Proszę pamiętać, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim systematyczna praca. 

doc29-05-2013[ Pobierz ]
59 kB
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )