Strona Samorządu uczniowskiego " Jaś"

Regulamin Szczęśliwego numerka

1. Numerek musi być zmieniany codziennie.
  2. Losowanie "Szczęśliwego numerka" odbywa się na dolnym korytarzu, w obecności upoważnionego przez RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO" oraz nauczyciela dyżurującego w każdy dzień roboczy szkoły o godz. 8:00.
  3. "Szczęśliwy numerek" odpowiada numerowi w dzienniku.
  4. Osoba z wylosowanym numerkiem jest zwolniona z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.
  5. Uczeń z wylosowanym numerkiem ma obowiązek aktywnego uczestnictwa w lekcji oraz pisania wcześniej zapowiedzianego sprawdzianu.
  6. W przypadku nieodpowiedniego zachowania uczeń  traci swoje przywileje, których może go pozbawić każdy pracownik, w porozumieniu z Radą SU.
  7. Wylosowany numerek z danego dnia każdego miesiąca nie może powtarzać się w tym samym miesiącu.
  8. Pierwszego dnia każdego miesiąca numerki zostają pomieszane i losowanie zaczyna się od początku.
  9. "Szczęśliwy numerek" będzie wywieszony w gablocie SU.
  10. "Szczęśliwy numerek" nie dotyczy osób, które bardzo często opuszczają zajęcia szkolne oraz notorycznie uchylają się od odpowiedzi.